Polityka Prywatności


DANE OSOBOWE - Bezpieczeństwo i ochrona

  1. Administratorem danych osobowych Klienta sklepu internetowego Krolm jest Krolm Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Stary Rynek Oliwski 7, 80-324 Gdańsk. Nazywany dalej Sprzedawcą/Administratorem/Krolm'em.

  2. Dane osobowe Klienta przetwarzane będą przez Krolm wyłącznie dla celów wykonania umowy oraz realizacji zamówienia.

  3. Bez odrębnej zgody Klienta dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych osobowych.

  4. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania.

  5. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe wykonanie umowy oraz realizacja złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragonu lub faktury VAT) oraz wysyłki produktów.

  6. Klient może wyrazić zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych w celu przekazywania Klientowi materiałów reklamowych oraz informacji o akcjach promocyjnych, marketingowych i prowadzącym sklep internetowy – Krolm, w tym na przesyłanie Klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej newslettera.

  7. Administrator zastrzega sobie prawo do ujawniania współpracującym z nim firmom i serwisom internetowym zbiorczych, ogólnych zestawień statystycznych dotyczących Użytkowników. Zestawienia takie dotyczą oglądalności Stron Internetowych i nie zawierają danych osobowych Użytkowników.

  8. Dane osobowe Użytkowników mogą zostać udostępnione przez Administratora uprawnionym do ich otrzymania, na mocy obowiązujących przepisów prawa, podmiotom – w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.

Regulaminy i zasady użytkowania