O NAS

W samym centrum trójmiasta, znajduje się Krolm. Prowadzony z pasją dla graczy, gier bitewnych, planszowych, oraz modelarstwa. Sklep z w pełni wyposażoną gralnią i ogromnym asortymentem. Pomagamy postawić pierwsze kroki w świecie modelarzy- hobbystów, organizujemy wydarzenia i turnieje. Zapraszamy każdego dnia do późnych godzin wieczornych.

KROLM TO SKLEP

Krolm to świetnie zaopatrzony sklep. Znajdziesz tu produkty oferowane przez firmy: Games Workshop, Army Painter, Vallejo, Warlord Games, Paint Forge itp.

Prócz Figurek oraz gotowych zestawów bitewnych, znajdziesz u nas farbki, narzędzia oraz poradniki do gier!

Przejdź do sklepu

KROLM TO SPOŁECZNOŚĆ

KROLM, to również wspaniale rozwinięta społeczność graczy i hobbystów w trójmieście. Regularne spotkania, żywe dyskusje, oraz zawiązywanie przyjaźni. To wszystko czeka Was na miejscu, oraz na grupach społecznościowych.

Fanpage na Facebook'u Grupa na Facebook'u

KROLM TO KANAŁ NA YOUTUBE

KROLM, to stale rozwijający się kanał na YT. Uczymy zasad, prezentujemy modele, pokazujemy jak grać na różne sposoby w gry bitewne i planszowe.

Oglądaj KrolmTV

KROLM TO GRALNIA

Na miejscu, oprócz zakupów można skorzystać z naszej gralni, w której znajdują się przygotowane stoły specjalnie dedykowane do gier bitewnych, oraz zaplecze terenowe i maty. Można przynieść własne modele, lub skorzystać ze starterów, które są na miejscu. Pomagamy w poznawaniu zasad, sprzedawanych przez nas systemów bitewnych.

Regulaminy i zasady użytkowania

Jak nas znaleźć?